Середа, 01.05.2024, 10:03

Головна » 2018 » Лютий » 18 » 16 лютого завершився Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Найбільше багатство - здоров"я"

3а підсумками Тижня безпеки життєдіяльності на тему: «Найбільше багатство - здоров’я» у школі були проведені такі заходи:

1.     Заступником директора з навчально-виховної роботи Красюк Т.С. був розроблений план-заходів, Положення про тиждень та план-сітка щодо проведення Тижня безпеки життєдіяльності та видано організаційне розпорядження.

2.     08.02.17 року заступником директора з виховної роботи Лопушнян С. М. була проведена інструктивна наради з класними керівниками, педагогом-організатором напередодні проведення заходів.

3.     Протягом Тижня було проведено такі заходи:

• 12.02.18 року була проведена лінійка відкриття Тижня безпеки життєдіяльності на тему: «Найбільше багатство - здоров’я» та оголошено план роботи.

• 13.02.18 року  педагог-організатор Барановська Т.Б. та класні керівники провели вернісаж малюнків серед  учнів 1 - 6 класів на тему: «Здоровому способу життя – ТАК, шкідливим звичкам – НІ!» та виставку буклетів серед учнів 7-9 кл. на тему: «Як про здоров'я ти думати будеш, ніколи здоров'я ти не загубиш».

Бібліотекар школи Гричаненко Т.О. провела конкурс віршів, казок, ребусів та загадок про здоровий спосіб життя.

• 14.02.18 року:

•  ЗДНВР Красюк Т.С. та класні керівники 6-9 кл. організували показ документального фільму «Правда про куріння» для учнів 6-9 класів;
  • Педагог-організатор Барановська Т.Б. та учні-волонтери (Половинкін С., Ралець К., Кулик А.) провели просвітницьку роботу з учнями школи про здоровий спосіб життя, випустили колаж на тему «Здоров’я найбільша цінність людини».
  • Вчителі початкових класів провели спортивну естафету для учнів 1-4 класів «Спритні, сильні, дужі».

15.02.18 року:

• Класні керівники 1-4 кл. та педагог-організатор Барановська Т.Б. провели показ мультфільмів з циклу «Уроки обережності тітоньки Сови» для учнів 1-4 класів.
  • Бібліотекар Гричаненко Т.О.. організувала виставку-огляд спеціальної літератури «Хвороби та профілактика».

Година спілкування «Твоє здоров'я в твоїх руках

3.

Тренінг з елементами гри «Народні традиції здорового способу життя»

5-6.

Виховна година «Бережіть своє здоров’я, воно - цінний скарб»

7.

Диспут «Умій сказати – НІ!»

8.

Виховна година «Обираємо здоровий спосіб життя!»

9.

Тренінг «Обираємо здоровий стиль життя»

• 16.02.18 року:

• Був проведений загальношкільний захід - бібліотечний урок «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя», який підготувала та провела бібліотекар Гричаненко Т.О.
  • Закінчився Тиждень загальношкільною лінійкою, на якій були підведені підсумки роботи, відзначені найактивніші учні, визначено найкращий буклет серед 7-9 класів та найкращі малюнки учнів 1-6 класів.
Переглядів: 453 | Додав: varvarivskaschool

«  Лютий 2018  »