Середа, 01.05.2024, 06:57

Головна » 2018 » Січень » 30 » 29 січня 2018 року відбулося відкриття меморіальної дошки Оверченку (Кужелівському) Дмитру

29 січня 2018 року на фасаді Варварівської філії І-ІІст. КЗ «НВК «Долинська гімназія-ЗШ І-ІІІ ст. №3 Долинської районної ради» відкрито меморіальну дошку загиблому учаснику антитерористичної операції, солдату, старшому саперу  1-го механізованого батальйону 72 окремої механізованої бригади Оверченку (Кужелівському) Дмитрові Олександровичу.

Меморіальну дошку виготовлено за  кошти Варварівської сільської ради.
Участь у відкритті взяли рідні Дмитра, голова районної ради Ірина Бондаренко, перший заступник голови РДА Інна Зеленокорінна, депутат районної ради Олександр Шевченко,  сільський голова Анатолій Склярчук, методист з виховної роботи відділу освіти, молоді та спорту Долинської РДА Наталія Баленко, директор КЗ «НВК «Долинська гімназія-ЗШ І-ІІІ ст. №3 Долинської районної ради» Інна Свічкарьова,  заступник голови Долинської районної організації української спілки воїнів-ветеранів Афганістану Олександр Назаренко, учасники бойових дій на сході Віталій Безверхий та Ігор Іщенко, настоятель Свято-Покровського храму с. Бокове ієрей  Олександр, учнівський та педагогічний колективи школи, жителі села Варварівки.

«Вшaнувaння пaм’ятi людей, якi вiддaли свoє життя зa нaшу держaву, –нaш святий oбoв’язoк. Наш земляк Дмитро Оверченко, був спрaвжнім пaтрioтом, який боровся за суверенітет та цілісність України і віддав життя за мир та спокій на рідній землі…»  - наголосили виступаючі  голова районної ради Ірина Бондаренко та перший заступник голови РДА Інна Зеленокорінна.

Сільський голова Анатолій Склярчук провів паралель між подіями сторічної давнини (бій під Крутами) та вшауванням пам'яті загиблих під Авдіївкою.

«Кiлькa рoкiв тoму ще нiхтo не мiг нaвiть пoдумaти, щo у нашій державі люди будуть гинути нa вiйні…  Цей стрaшний сoн, нa жaль, стaв реальністю. Обривaються мoлoдi життя нaйкрaщих синiв Укрaїни. Тoж дaвaйте шaнувaти пам'ять наших герoїв, не зaбувaти прo тих, хтo тaк рaнo пoкинув цей світ, зрoбивши неoцiненну пoслугу для всіх нaс в ім'я щaсливoгo мaйбутньoгo нaшoї держaви!” – звернулися до присутніх депутат районної ради Олександр Шевченко та  директор КЗ «НВК «Долинська гімназія-ЗШ І-ІІІ ст. №3 Долинської районної ради» Інна Свічкарьова.

Заступник голови Долинської районної організації української спілки воїнів-ветеранів Афганістану Олександр Назаренко закликав підростаюче покоління любити свою Батьківщину та захищати її так, як випускник нашої школи Дмитро Оверченко.

Право відкрити меморіальну дошку надали  воїнам АТО Віталію Безверхому  та Ігорю Іщенку.

Настоятель Свято-Покровського храму с. Бокове ієрей  Олександр освятив меморіальну дошку.

Присутні вшанували пам’ять про Дмитра Оверченка та усіх патріотів України, що загинули, захищаючи її незалежність, хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіальної дошки.

Вічна пам’ять Герою!

Переглядів: 543 | Додав: varvarivskaschool