Вівторок, 21.05.2024, 20:39

Головна » 2015 » Липень » 6 » Варварівська "Веселка"
Варварівська "Веселка"
Після того, як пролунав останній дзвоник, на подвір’ ї школи все ще не стихав веселий гомін дітвори. Нічого дивного, адже з 2 по 19 червня територія Варварівської школи перетворилася на пришкільний табір відпочинку «Веселка». Вся життєдіяльність в умовах відпочинку була насичена іграми, конкурсами, святами, тому що саме ігрова діяльність є важливим чинником розвитку особистості і є природною активною формою життя дітей, де вони можуть емоційно самовиразитися та самореалізуватися. Щодня дітвора із задоволенням приймала участь у різноманітних конкурсах, завданням яких було розкрити дитячі здібності, таланти, дати можливість відчути дитині почуття успіху. Спортивні заняття сприяли зміцненню здоров’я. Відвідування музею бойової слави та прибирання Обеліска Слави сприяли патріотичному зростанню дітей.
  Але найбільше позитиву діти отримали від екскурсій до дендропарку «Веселі Боковеньки» в с.Іванівка та дендропарку «Софіївка» в м.Умань. Першу екскурсію подарував місцевий житель Сергієнко Микола Олексійович. Завдяки цій екскурсії діти познайомилися із красою нашої Долинщини. Проте знайомство з «Софіївкою» запам’ятається дітям на все життя. Неповторна краса природи і людського творіння не залишила байдужими жодне дитяче серце. Тому від імені всіх дітей, педагогічного і батьківського колективів хочу висловити слова безмежної вдячності організатору цієї поїздки Склярчуку Анатолію Степановичу та спонсору – директору ТОВ «Новолозуватське» Шевченку Олександру Григоровичу. Депутатська робота цих людей завжди на виду у сільської громади.
  Хоча, на мою думку, найкращою дякою за організовану поїздку, були сяючі від щастя очі дітей.
  Ще раз дякую Сергієнкові М., Склярчуку А., Шевченку О. Дай, Вам, Бог, щастя, здоровя, миру на багато років.

Тетяна Красюк, начальник табору «Веселка». Газета "Долинські новини"

Переглядів: 423 | Додав: Admin

«  Липень 2015  »